Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Kızılcahamam-Ankara yolunun 39-41. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılırken, sürücüler servis yollarına yönlendiriliyor.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometrelerce arazide üretim çalışmaları nedeniyle Karasu istikametinden çift yönlü ulaşım sağlanmaktadır.

Seydikemer-Kaş yolunun 0-12. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle nakliye kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çerkezköy-Saray yolu 20-21. kilometre, Kapaklı Köprülü Kavşağı’ndaki imalat çalışmaları nedeniyle Saray-Çerkezköy istikameti 11.00-18.00 saatlerinde trafiğe kapatılarak, servis yollarından ulaşım sağlanmaktadır.

Hatay-Reyhanlı yolunun 18-20. Kilometre cinsinden sarsıntı hasarı nedeniyle ulaşım servis yolundan devam ediyor.

Bingöl-Genç-Diyarbakır yolunun 0-43, Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-32. kilometre, çeşitli bölümlerde üretim, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 15-17. Sürücülerin kilometrelerinde üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmek zorunda kalıyor.

Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Denizli çevre yolunun ikinci etabı 0-14. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi önemlidir.

suluova-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu