Haber

Başkan Muhittin Böcek oyunu kullandı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 13’üncü Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Milletvekili Genel Seçimleri için oy kullandı. Lider Böcek, “Sağduyu kazanacak. Vatandaşın oyununa saygı duymak boynumuzun borcudur” dedi.

13’üncü Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekili Seçimleri’nde oy kullanmak üzere kayıtlı olduğu Bedriye Bileydi 1. Ortaokuluna giden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Önder Böcek daha sonra oyunu 1163 numaralı sandıkta kullandı.

SEÇİMLERİN GÜZEL OLMASINI DİLEDİ

Oy verme işleminin ardından kısa bir açıklama yapan Önder Muhittin Böcek, Antalya’da seçime yoğun bir katılım görmenin sevindirici olduğunu söyledi. Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Lider Böcek, “Demokrasiye inanan, birçok seçime katılmış ve vatandaşının yanında yer almış biri olarak bu seçimlerin çocuklarımıza, gençlerimize, ülkemize ve herkese hayırlı olmasını diliyorum. . Sağduyu kazanacak. Vatandaşın oyununa saygı duymak boynumuzun borcudur” dedi.

ANNESİNİN MAĞAZASINI ZİYARET ETTİ

Oy kullandığı okulun bahçesinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden Önder Böcek, daha sonra Anneler Günü münasebetiyle annesinin mezarını ziyaret ederek dua etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu