Yaşam

Herkesi Çıldırttıktan Sonra Kahve İçen Burç

Her burcun kendine has özellikleri ve takıntıları vardır. Burçların özelliklerinden yola çıkarak, hangi burç hangi ruh hastalığına yatkın, hangisi delirmeden insanı delirtiyor, gelin birlikte bakalım…

12. Koç Burcu

Koç burcu insanları paranoid şizofreniye yatkındır. Ancak akıl sağlıklarını korumaya karşı garip bir dirençleri de olabilir. Yine de onları buna ikna edemeyebilirsiniz. Durum böyle olunca dokuz köyü birleştirdikten sonra çayı demleyecek olan burcun kim olduğunu anlamak hiç de sorun değil.

11. Boğa

Boğa burçlarının katı olduğu gerçeğine aldanmayın. Sabit görüşleriyle duygularını gizlerler. Bu onları soğuk yapar ama duygusuz yapmaz. Duygularını içeri alırlar. Bu yüzden depresyona girme eğilimindedirler. Hızla güçlerini kaybederler ve başkalarının güçlerinden etkilenirler.

10. İkizler

Duygularında ve ruh halinde dengesiz olan İkizler, kişilik bozukluğu yaşayabilir.

9. Kanser

Yengeç burçları duygularını abartabilir, bu nedenle tükenmişlik sendromu yaşayabilir ve tatminsizlik yaşayabilirler.

8. Aslan

Aslan burçları megalomani ve bencillikleri ile bilinir. Kendi manzaralarına, mesleklerine ve zevklerine hayran olabilirler. Bu, narsisizme eğilimli olabileceklerini gösterir. Öte yandan, dikkat ile de ilgilenirler. Dikkat çekmezlerse, dikkat çekmek için garip şeyler yapabilirler.

7. Başak

Başaklar titiz ve mükemmeliyetçi ruh halleri nedeniyle kaygı nöbetleri geçirebilirler. Öte yandan, obsesif kompulsif bir saplantı (OKB) yaşayabilirler.

6. Terazi

Terazi burçları değişken bir ruh haline sahiptir. Bu onları bipolar bozukluğa yatkın hale getirir. Ayrıca öfke patlamaları yaşama eğilimindedirler. Hiç beklemediğiniz anda kriz anları yaratabilirler. Aniden sesi yükselir ve ağlama nöbeti geçirebilir.

5. Akrep

Akrep burçları çok kıskanç ve şüphecidir. Bu, paranoyak olma noktasına kadar sınır bozuklukları yaşayabilecekleri anlamına gelir. Othello sendromuna yakalanabilirler. Hatta şizofreniye yatkındırlar.

4. Yay

Yay, zodyakın en heyecan verici işareti olabilir. Yeniliklere açık olma konusundaki çocuksu tavırları nedeniyle, değişiklikler karşısında kolayca heyecanlanabilirler. Yumuşak göbekleri kırılganlıklarıdır. Bu nedenle panik atak ve anksiyete ataklarına eğilimlidirler.

3. Oğlak

Oğlaklar takıntılı ve işkolik olabilir. Mucizeyi istemek konusunda takıntılı hale gelebilirler.

2. Kova Burcu

Kova burçları hiperaktif olabilir. Tek bir şeyle uğraşmakta zorlandıkları için aynı anda birçok şeye dikkatlerini verebilirler.

1. Balık

Balıklar duygusal ve romantik insanlardır. Hayattan beklentileri yüksektir. Beklentileri karşılanmadığında dramatik hale gelebilirler. Olayları büyütme eğilimindedirler. Bu nedenle, majör depresyondan muzdarip olabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu