Teknoloji

OpenAI, Android için ChatGPT uygulamasını duyurdu ve Play Store’da ön kayıtları açtı

Aylarca bekledikten sonra, ChatGPT uygulaması önümüzdeki hafta Android’e geliyor.OpenAI, Android için ChatGPT uygulamasını tamamladığını ve önümüzdeki hafta Play Store’dan indirilebileceğini tweet ile duyurdu.

Android uygulamasının duyurulması ile birlikte OpenAI, Play Store’da uygulama için ön kayıtları da açtı. Google şu anda uygulama geliştiricilerin ön kayıt yapmasına izin vermektedir, böylece uygulama Play Store’da bulunur bulunmaz otomatik olarak telefona indirilir.

OpenAI, kullanıcı geri bildirimlerine dayalı olarak ChatGPT’yi geliştirmek için her zaman çalışmaktadır. Bu haftanın başlarında şirket, modelin talimatlarınızı hatırlamasını sağlayacak ve daha iyi bir deneyim sunacak. yeni bir özelliği duyurdu.

OpenAI, iyileştirmeler üzerinde çalışırken tartışmalarla kuşatıldı. Bu ayın başlarında, modelini eğitmek için çalışmalarını yasa dışı bir şekilde kullandığını iddia eden iki yazar tarafından dava edildi. Şirket ayrıca, bir grup Reddit kullanıcısı ödeme duvarlarını atlamalarına yardımcı olan bir güvenlik açığı bulduktan sonra Bing uzantısını iptal etmek zorunda kaldı. Bu, FTC’nin şirketin kişisel verileri kullanması ve OpenAI’nin güvenlik kümesi liderinin istifasıyla ilgili son araştırması ile birleştiğinde, bir ölçüde kaos yarattı.

ChatGPT’nin uzun vadede nasıl performans göstereceğini göreceğiz. Hizmet, ilk başlatıldığında benzeri görülmemiş bir katılım gördü, ama son sayılarKullanıcı sayısında azalma olduğunu gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu