Haber

Serap Belovacıklı kimdir? Sunucu Serap Belovacıklı kaç yaşında, nereli? Serap Belovacıklı hayatı ve biyografisi!

Serap Belovacıklı kimdir? Serap Belovacıklı nerelidir ve kaç yaşındadır? Soruların cevapları soruluyor. Peki Serap Belovacıklı kimdir? Serap Belovacıklı kaç yaşında, nereli? Serap Belovacıklı’nın hayatı ve biyografisi nedir? Detaylar burada…

SERAP BELOVACIKLI KİMDİR?

17 Temmuz 1984’te Bursa’da doğdu.

Serap Belovacıklı, baba tarafından Sinoplu aslen bir sunucudur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan ünlü isim, okulu bitirdikten sonra Diksiyon ve Gazetecilik eğitimi aldı.

2007 yılında Olay TV ile medya dalında yer almaya başlayan ünlü sunucu daha sonra profesyonel hayatına Habertürk televizyonunda devam etti. 2 yıl burada çalıştıktan sonra Akşam ve Posta gazetelerinde editörlük yaptı.

Gazetelerin ardından televizyona dönen Belovacıklı, kariyerine Artı1 televizyonu ile devam etti. Bir süre burada çalıştıktan sonra Yurt Gazetesi ile anlaşan ünlü isim, 2018 yılında HaberlerKüresel kanala aktarıldı.

2018 yılından itibaren muhabir ve ardından sunucu olarak göreve başlayan Serap Belovacıklı, bu kanalda “Büyük Strateji” adlı programın sunuculuğunu yaptı. 2022 yılında TV100 kanalına aktarılmıştır.

kuluncakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu